Nejnovější recenze ze sekce Pásové pily

Makita LB1200F

Makita LB1200F

Ověřený zákazník Makita-eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. ledna 2024

Zakoupeno v Makita-eshop.cz

velmi dobrá pro dílenskou výrobu drbných předmětů

IGM LAGUNA 151-18BX

IGM LAGUNA 151-18BX

Ověřený zákazník simek.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 1. ledna 2024

(naposledy upraveno 25. února 2024)

Zakoupeno v simek.eu

• výkon
  • vibrace
  • nerovnost stolu
  • keramické vodítka pilového pásu - časté seřizování

Celkově nejsem s pilou spokojený. Čekal jsem v této cenové relaci daleko víc.

Scheppach HBS 261 5901505901

Scheppach HBS 261 5901505901

Ověřený zákazník KARAS.cz Pavel

Přidáno: 28. prosince 2023

Zakoupeno v KARAS.cz

Za tu cenu docela dobré ,pro hoby praci stačí.

Reakce obchodu KARAS.cz

rád bych Vám poděkoval za zakoupení u nás.
Až budete potřebovat pilové pásy, tak volejte 605277628, rychle je dodáme přímo z našich svařoven.
Těším se na další spolupráci.
Stroje: +420 603 303 157, [email protected]
Pilové pásy: +420 605 277 628, [email protected]
Servis, náhradní díly: +420 739 633 063, [email protected]
- pilové pásy Starrett
- pásové pily Pilous, Pegas ...

HECHT 8925

HECHT 8925

Ověřený zákazník NAKO vena

Přidáno: 23. prosince 2023

Zakoupeno v NAKO

spokojen

Přidáno: 14. prosince 2023

Zakoupeno v KARAS.cz

• Technické zpracováni, nedomyšlené, mizerné materiály...

Je to prostě Čína vyrobená s důrazem udělat to co nejlevněji. Počínaje přívodním kabelem v tvrdé plastové izolaci, který při zvedání ramene o 90° nebude mít dlouhou životnost. Naprosto bídné jsou dorazy pro kolmý a příčný řez. Ty jsou řešeny excentrickýmí podložkami. Pro kolmý řez se ještě relativně nastavit dá, ale pro 45° (kde teda u mého kusu zapomněli vyříznout závit) je to prakticky nemožné. Dáte do svěráku úhelník přirovnáte ho k pásu, jenže v ten moment se přes rameno nedostanete na šroub té excentrické podložky. Já jsem to po 20 minutách vzdal a z matic si svařil dorazy u kterých přesnou polohu určuje délka zašroubování šroubu zajištěného kontramaticí.
Stupnici tam ani nemuseli dávat. U mého kusu ukazovala o 3° mimo. Podstavec pily je výlisek z tenkého plechu, takže při manipulaci s těžšími kusy velmi opatrně ať si ho neohnete víc než je z výroby. Jako nohy jsou 4 kusy z tvrdého plastu, ideální by byla pryž, ale to by zvedlo cenu tak o 10kč. Nejsem si jisty jestli mají rozdílnou délku, nebo je to křivým stolkem, mě se na rovné svařovací desce kolébá ze strany na stranu. Pokud podložím 1 nohu 1,5mm plechem tak dobré. Další nedomyšlená věc na té pile je přední výsuvná opora s ložisky pro pás. To rameno je chycené a vedené jen jedním šroubem a vaklá se z leva do prava tak 5mm. Pokud si ho utáhnete mimo osu, což není žádný problém, tak vám pila bude řezat křivo, i když budete mít pilu přesně v 90°. Výtku bych měl ještě ke spínači v madle pily. Musí se mačkat přesně uprostřed a kolmo. Jinak v něm sice cvakne, ale obvod nepropojí. Teď k poslednímu hřebu do rakve tomuto "skvělému" stroji. Při kolmém řezu 60mm čtvercového dutého profilu pila podřezává asi o 1,4mm myšleno v ose z. Štelování v tomto směru nemá pila žádné. Podařilo se mi to srovnat podsunutím pásku plechu mezi pravou stranu ramena a stolík pily.
Že to bude "dodo" jsem tak nějak tušil, ale že až tak to mě teda nenapadlo. Jestli chcete pilu kterou strčíte do zásuvky najedete ramenem na doraz a začnete přesně pracovat, tak se této vyhněte velkým obloukem.

Ať jen neprskám, tak kola pro pás jsou z litiny navíc je to na kuličkovém ložisku. Rameno pily je nějaká hliníková slitina, která se na rozdíl od plastu nekroutí jak šéf po kterém chcete zvednout výplatu. Víc kladů jsem neodhalil.

Reakce obchodu KARAS.cz

Dobrý den, děkuji Vám za zakoupení této pily u nás. Není to špatná pila. Má velmi dobrý poměr cena - výkon a pracuje s ní mnoho našich zákazníků.
Žijeme v zemi, která je velmocí ve výrobě pásových pil na kov. Dovolil bych si Vám doporučit například značku Pilous - made in Czech Republic.
S přáním krásných Vánoc a hlavně hodně zdraví nejen v Novém Roce

Zakoupeno v STAVMI - Profi hobby shop

Super pomocník

Ověřený zákazník KARAS.cz TOSMAT

Přidáno: 11. listopadu 2023

(naposledy upraveno 11. listopadu 2023)

• Vynikající cena
  • Řeže v odpovídajících parametrech
  • Tichý chod, regulace pásu
  • Malý, přenosný a operativní stroj
  • Dostatečný výkon, velmi dobrý poměr ceny a výkonu
  • Čep úhlového natočení
  • Boční vůle v uložení ramene
  • Rameno padá na ruce, nutno upravit

Celkově naprosto skvělý stroj, zvládne více, než má uvedeno. Používáme ve výrobě tam, kde velká CNC pásová pila není ekonomická (malé díly a profily, spotřeba), případně na rychlé operativní řezy. Čep úhlového natočení má malou hlavu ašpatně se dotahuje, dobré předělat nebo nahradit a funguje skvěle. Uložení ramene má trochu větší vůli, což ovlivňuje pravý úhel řezu nebo úhel natočení. Opět vhodné upravit nebo předělat a vše bez problému. Výkon pily je k její velikosti a určení nadstandardní. Řezání i plných profilů většího průřezu zvládá, řezy jsou rovné, nepodřezává ani neuhýbá. Asi největší nectnost je, že rameno je špatně vyvážené a padá na ruce. Lze komfortně vyřešit přidáním závaží na kryt ramene za motor. Pila potom od určitého bodu zvednutí drží zvednutá (sama se zvedne) a zase naopak při sklopení do řezu je rameno přitlačováno vahou do řezu. Závaží se tedy nesmí přehnat. Životnost pásu je s ohledem na velikost (malá šíře a délka), tedy je méně zubů něž na větších pilách, tedy jsou dříve otupeny. Ale odpovídá to rozumné době použití. S ohledem na cenu pásu je poměr nákladů na řez v pořádku. Nutno také zvolit správný pás (velikost a počet zubů) na daný typ řezu (dutý, tenký nebo plný). Pro malé firmy nebo soukromé použití na občasný řez vynikající. Rozhodně doporučujeme.

Reakce obchodu KARAS.cz

Dobrý den, moc děkuji za vyčerpávající hodnocení a zakoupení u nás. Těším se na další spolupráci při dodávání pilových pásů.
Mějte krásný Advent.
www.karas.cz

PARKSIDE PBS 350 B2

PARKSIDE PBS 350 B2

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Kala

Přidáno: 3. listopadu 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Vhodné na drobně šíření výrobky.
Scheppach HBS 30 5901501905

Scheppach HBS 30 5901501905

Ověřený zákazník KARAS.cz Ludva

Přidáno: 26. října 2023

Zakoupeno v KARAS.cz

• S výrobky od této firmy mám jenom dobré zkušenosti a výrobky pro hobby činnost jsou dobré.
Holzmann BS 128 HDR 230V

Holzmann BS 128 HDR 230V

Přidáno: 21. října 2023

Zakoupeno v KARAS.cz

Splňuje přesně to co jsem očekával.

děkuji za recenzi.
Tahle pila není špatná a já jsem strašně rád, když napíšete, že splňuje očekávání.
Snažíme se zákazníkům vždy dávat dohromady ta jejich očekávání s realitou.
Česká republika je velmoc ve výrobě pásových pil na kov, světová velmoc. Vždy se snažíme doporučit pásovou pilu od českého výrobce. Jsou to špičkové stroje s více než přiměřenou cenou. Někde to přesto může být přes finanční limit a například tato pila při správném používání přináší hezký poměr cena/hmotnost/výkon. Hmotnost zmiňuji především kvůli lépe pohlcovaným vibracím při řezání.
Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit v případě dotazů, doporučení správných řezných hodnot, správného ozubení atd.
K dispozici jsou Vám i naši vlastní technici.
Mějte klidný předvánoční čas.
S přátelským pozdravem
Jiří Karas a celý tým www.karas.cz
Stroje: +420 603 303 157, [email protected]
Pilové pásy: +420 605 277 628, [email protected]
Servis, náhradní díly: +420 734 200 885, [email protected]
- pásové pily
- elektrocentrály

Přidáno: 28. září 2023

(naposledy upraveno 28. září 2023)

• za tu cenu to jde

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Maryna

Přidáno: 28. září 2023

• Super

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Jakub

Přidáno: 14. září 2023

(naposledy upraveno 14. září 2023)

• stabilita

Přidáno: 7. září 2023

Ok

Přidáno: 6. září 2023

• Funguje

Zatím funguje, jak má....

Přidáno: 4. září 2023

(naposledy upraveno 4. září 2023)

• pila má hezký design
  • zasláno jiné zboží než bylo objednáno
  • následně pila vykazovala známky používání (rýhy na pilovém listu od vodících ložisek)

Nejprve byl namísto pily doručen vertikutátor.
Podmínkou pro výměnu omylem zaslaného vertikutátoru za objednanou pilu bylo, že jsem musel pilu znovu zaplatit.
(výměnu zaměněného zboží za objednané prý systém jinak neumí)

Následně pak pila byla doručena v evidentně již jednou otevřeném obalu, ledabyle přelepeném náhradní lepící páskou. Produkt uvnitř nesl známky používání - pilový pás měl hluboké stopy od vodících ložisek, smotaný přívodní kabel byl přelepen také lepící páskou. Stále v řešení se zákaznickou linkou, prý logistická chyba.

Pokud budu chtít zaslat nový kus, musím jej znovu zaplatit.
(přímou výměnu zboží za bezvadné, prý systém neumí)

Scheppach HBS 400 5901503905

Scheppach HBS 400 5901503905

Přidáno: 1. září 2023

Spokojenost.

Přidáno: 27. srpna 2023

(naposledy upraveno 27. srpna 2023)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Zboží přišlo z lidlshopu poškozené. Bylo prasklé hliníkové rameno mezi stolem a pilou. Krabice nebyla originálně zabalená, ale vypadalo to, jako když lidlu zboží někdo vrátil a oni mi ji poslali.

Güde MBSD 116 Digital 40557

Güde MBSD 116 Digital 40557

Ověřený zákazník KAMODY.CZ Stanley

Přidáno: 27. srpna 2023

Zakoupeno v KAMODY.CZ

• Pila je na kolečkách, což je k její váze opravdu výhoda, jen ta kolečka by mohla být větší, protože nemáme všichni v garáži podlahy ve skvělém stavu. Na mírně poškozené podlaze kolečka kopírují i malé díry, praskliny, atd. Manipulace je tedy tímto komplikovanější.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25